Plākšņu materiāli mēbelēm un celtniecībai Liepājā

Eira group

Virtuves mēbeles

Modernas, funkcionālas un ilgtspējīgas virtuves mēbeles – iedvesma jauniem pavārmākslas šedevriem!

No mūsu klientiem bieži dzirdam: „ Virtuvē nejūtos omulīgi... nekas neatrodas savās vietās... nav ērti gatavot ēst... nepatīk nedz krāsas, nedz iekārtojums... nevaru atrast telpas plānojumam piemērotas mēbeles”... Mēs ļoti labi saprotam šīs sajūtas, jo arī kādreiz esam saskārušies ar līdzīgām problēmām.

Gandarījums

Mūsu nodarbošanās - virtuves mēbeļu izgatavošana - rada īpaši lielu gandarījumu. Sniedzot klientiem tieši tādas virtuves mēbeles, kādas viņi ir iztēlojušies, un pat pārspējot cerības, kā arī ieraugot sajūsmu klientu sejās, – prieks par padarīto ir neaprakstāms un sniedz milzīgu motivācijas devu turpmākajā darbībā.

Kvalitāte

„Eira Group” ir uzkrājusi ilggadēju pieredzi, ražojot kvalitatīvas, mūsdienīgas un ergonomiskas unikāla dizaina virtuves mēbeles. Un mūsu idejas ir neizsmeļamas, jo cilvēki, kas vēršas pie mums, ir tik atšķirīgi un ikviens no tiem ir mūsu iedvesmas avots.

Jaunas virtuves izveide

Jau sen sapņo par mūsdienīgu, mājīgu un ergonomisku virtuvi, kur visam atrastos sava vieta? Priecāsimies palīdzēt īstenot tavu sapni! Ražojam funkcionālas, drošas un oriģinālas virtuves mēbeles! Izvēlies materiālu, mīļākos toņus un dizainu, un mēs parūpēsimies par pārējo!