Mēbeles pēc pasūtījuma

Iebūvējamās mēbeles

Ikvienam, kas vēlas mainīt interjeru savā dzīves telpā, nākas saskarties ar dažādiem izaicinājumiem. Piemēram, ir grūti izvēlēties īstās mēbeles vannas istabai. Bieži vien neatbilst vai nu izmērs, dizains vai arī tās nav funkcionālas. Mēs piedāvājam vienkāršu risinājumu - izgatavot skapīti izlietnei, plauktus dvieļiem vai jebkādu citu vannas istabas mēbeli saskaņā ar jūsu vēlmēm. Ražojam mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

Izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma

Mūsdienās izvēlēties mēbeles nav nemaz tik vienkārši, jo tās bieži neatbilst vai nu pēc izmēriem vai funkcionālajām īpašībām. Mēs varam palīdzēt atrisināt šo sarežģīto uzdevumu, izgatavojot tieši tādas mēbeles, kādas jums ir nepieciešamas.

Mēbeles telpai

Pērkot mēbeles veikalā, nereti nākas pielāgot pašu telpu izvēlētajām mēbelēm, veicot remontdarbus, kas prasa papildu tēriņus. Turklāt ne vienmēr rezultāts izdodas tāds, kā ticis iecerēts. Mēs piedāvājam daudz prātīgāku un ekonomiskāku variantu – pielāgot mēbeles jūsu vajadzībai, lai nekas papildus nebūtu telpā jāpārveido! Mēs ar prieku uzklausīsim jūsu vēlmes un īstenosim jūsu idejas dzīvē, lai katrs vannas istabā pavadītais mirklis sagādātu jums brīnišķīgas emocijas un komfortu!

Pareizie materiāli

Mēs ražojam mēbeles no izturīgiem, drošiem un kvalitatīviem materiāliem. Mēs varam ar 100% pārliecību garantēt, ka tās gadiem ilgi saglabās savu sākotnējo vizuālo pievilcību un funkcionalitāti. Jums būs tieši tāda vannas istaba, kā jau sen vēlējāties!

PAR MUMS

SIA "Eira Group"

Plāksnes mēbelēm un celtniecībai. Mēbeļu un to detaļu izgatavošana, kā arī mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

KONTAKTI

SIA "Eira Group"

Plāksnes mēbelēm un celtniecībai. Mēbeļu un to detaļu izgatavošana, kā arī mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.